1 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Jy Duffy, Kurt Mcaleenan, James Porter
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Tate Smith, Murray Stewart, Shannon Eckstein
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Cory Taylor, Kevin Morrison, Cory Hill
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Brendon Sarson, Reece Baker, Daniel Humble
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Peter Mitchell, Lachlan Tame, Gordon Jones
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Peter Scott, Mitchell Ambler, Mark Stowe
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Reece Holland, Luke Michael, Jacob Michael
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Shaun Spencer, Alex Nash, Nicholas Crilly
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Michael Booth, Trent Goulding, Nicklaas Gale
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Burnie SLSC |
Team A
|
Tom Norton, Sam Norton, Stephen Blizzard
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Grange SLSC |
Team A
|
Zachary Jessup, Nicholas Rodger, Daniel Ryan
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Team A
|
Luke Morrison, Chad Alston, Mitchell Trim
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Shaun Robertson, Rhys Dutton, Zane Holmes, Jackson Maynard
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team A
|
David Smith, Scott Smith, Ben Carberry
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Michael Baker, Patrick Norton, Jacob Clear
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Matt Poole, Hayden White, William Bain
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
North Curl Curl SLSC |
Team A
|
Carl Henderson, Glenn Coltman, Chris Plunkett
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Newport SLSC |
Team B
|
Luke Jones, Kendrick Louis, Tom Atkinson
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Team A
|
Greg Tobin, Troy Ham, Daniel Osborn
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
North Cottesloe SLSC |
Team A
|
James Knowles, Timothy Bird, John Wilkie
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Manly LSC |
Team B
|
Luke Gosling, Liam A Kelly, Anthony Vieceli
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Todd Grace, Peter Elford, Dillon Thompson
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Wanda SLSC Inc |
Team B
|
Michael Georgaris, Brodie Schott, Mitchell Allum
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Team B
|
Brett Monaghan, Nicholas Bolton, Jacob Marks
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
North Cronulla SLSC |
Gold
|
James Budd, Jake Moses, Luke Moses
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team B
|
Mitchell Mullen, Wes Berg, Daniel Bowker
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Anglesea SLSC |
Team A
|
Samuel Phillips, Jarrad Campbell, Thomas Penney, Shane Edmonds
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Manly LSC |
Team A
|
Sam Speer, Blake Ballard, Dane Sloss
|
Heat 4 |
0 |
|
8 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Grant Kenny O.a.m., Jett Kenny, Jeffrey Lemarseny
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Team B
|
Brendan Rice, Drake Robson, Todd Brewer
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Team C
|
Adam Bloomfield, Jack Gibbs, Ross Briggs
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Tim Kirkby, Ben Kirkby, Grant Coates
|
Heat 4 |
0 |
|